Vítejte na nových stránkách kvetnice.info!

Autor: administrator <thordej(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Zdroj: Thomas, Vydáno dne: 02. 07. 2008

OS Květnice II

Vážení návštěvníci,
   pro potřeby dokonalé archivace dokumentů, fotografií z dění v obci a dalších aktivit jsme převedli internetové stránky kvetnice.info na databázový redakční systém.Umožňuje přehledné hierarchické zatřídění dokumentů a jejich rychlé fulltextové prohledávání. Najdete tak na tomto serveru jakýkoliv článek (dokument), podle hledaného textu.

Uživatelům dává k dispozici řadu zajímavých nástrojů jako jsou žebříčky nejčtenějších či nejkomentovanějších článků, statistiky, ankety, přidávání komentářů k článkům, zasílání aktuálních informací e-mailem (pokud si je uživatel přeje dostávat) ale i další přidané zásuvné moduly jako jsou kalendář, svátky, přesný čas, knihu návštěv či inzertní systém (jedná se o soukromou inzerci zdarma).

Kompletní popis všech možností redakčního systému by vydal na tlustší sešit, ovládání tohoto informačního portálu je ale velmi jednoduché a intuitivní, věříme že si jej brzy osvojíte a doporučíte i ostatním, kteří o něm ještě nevědí.

Registrovaní uživatelé se stávají aktivními spolutvořiteli tohoto webu, mohou např. vkládat komentáře k článkům, fotografiím, hodnotit je a také sami vkládat fotografie do příslušné fotogalerie, která je připravena (povolena) pro vkládání od uživatelů. Dále se dostanou k rozšířeným možnostem stahování dokumentů či čtení článků, které jsou pro běžné návštěvníky tohoto informačního portálu skryty. Můžete se tak zaregistrovat již NYNÍ!

Registraci si každý uživatel provádí sám, není vázána na členství v jakémkoliv sdružení (s výjimkou přístupu do samostatně zabezpečené sekce sdružení Květnice II). Členové sdružení Květnice II mají automaticky převedeny přihlašovací účty ze starého systému (bylo zachováno původní přihlašovací jméno a heslo). Každý uživatel si může kdykoliv změnit své heslo a dokonce i Hlavní menu podle svých potřeb. 

Oproti staré verzi stránek bylo doplněno mnoho dokumentů, např. pasivní mapa Květnice. Časem se chystáme doplnit tento informační portál o další funkce, např. interaktivní mapu obce s možností vyhledávání a zobrazení ulice, on-line diskusi (chat) apod.

Doufáme, že budete se systémem spokojeni a uvítáte jeho nové možnosti.

 

Tomáš Hordějčuk, správce webu.